Reference

27.1.2018    Milan T.

Po několika bylinných kůrách se mi ztratily chronické afty na jazyku a sliznicích. Nyní docházím k panu Kolářovi již jen na masáže. V příjemném prostředí si vždy odpočinu a naberu sílu pro kolotoč dalšího týdne. Josef má šikovné ruce a ví, kam je potřeba sáhnout a jak odstranit bolest.

 

13.1.2018   Martina L.


Několik let jsem měla (dlouho mě trápily) bolestivé menstruace a silné krvácení. Zkoušela jsem různé doporučované prostředky a také hledala pomoc na gynekologii. Pokaždé se dostavil částečný účinek, který ovšem netrval dlouho. Na doporučení od mé kamarádky jsem zašla za panem Kolářem.

 

Po bylinkách a stimulaci akupunkturních bodů se bolest a intenzita krvácení výrazně snížila a hlavně zlepšení je trvalé. Cítím se jako na novém světě. Děkuji!

 

3.11.2017   Monika
Jsem s masážemi u pana Koláře spokojená, protože se mi vždy uleví. Mně i mým kamarádkám vždy dokázal odblokovat bolavá místa zad i krční páteře.
Oceňuji profesionální přístup, milé a vstřícné jednání a příjemné relaxační prostředí. Oceňuji také kvalitně odvedenou práci a a dostupnost MHD.

 

 

 

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.