Reference

23.2. 2018    Marie Adamová

S panem Kolářem jsem velmi spokojená. Trápilo mě špatné zažívání a bolesti břicha a spousta jiných problém, které přináší současný způsob života. Moc mu děkuji, protože se teď cítím dobře. Čínské byliny dělají divy.

 

27.1.2018    Milan Tuček

Po několika bylinných kůrách se mi ztratily chronické afty na jazyku a sliznicích. Nyní docházím k panu Kolářovi již jen na masáže. V příjemném prostředí si vždy odpočinu a naberu sílu pro kolotoč dalšího týdne. Josef má šikovné ruce a ví, kam je potřeba sáhnout a jak odstranit bolest.

 

13.1.2018   Martina Levá


Několik let jsem měla (dlouho mě trápily) bolestivé menstruace a silné krvácení. Zkoušela jsem různé doporučované prostředky a také hledala pomoc na gynekologii. Pokaždé se dostavil částečný účinek, který ovšem netrval dlouho. Na doporučení od mé kamarádky jsem zašla za panem Kolářem.

 

Po bylinkách a stimulaci akupunkturních bodů se bolest a intenzita krvácení výrazně snížila a hlavně zlepšení je trvalé. Cítím se jako na novém světě. Děkuji!

 

3.11.2017   Monika B.
Jsem s masážemi u pana Koláře spokojená, protože se mi vždy uleví. Mně i mým kamarádkám vždy dokázal odblokovat bolavá místa zad i krční páteře.
Oceňuji profesionální přístup, milé a vstřícné jednání a příjemné relaxační prostředí. Oceňuji také kvalitně odvedenou práci a a dostupnost MHD.

 

 

 

 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.